Zbrane sú našou vášňou, ste začiatočník bez zbrojného preukazu, športový strelec či profesionál na strelnici OBJEKT 23 si určite prídete na svoje. Kolalokovu limonádu Vám síce nenalejeme ale k rozvoju streleckých schopností máte u nás ideálne podmienky.

Streľba je individuálny šport v našom streleckom klube GUN.SK však máte možnosť sa porovnať, zlepšiť sa a v neposlednom rade stretnúť ľudí s rovnakým koníčkom.

Možnosti streľby + cenník

Venujeme sa praktickej streľbe, strieľame prakticky na všetko. Mierená streľba, obranná streľba, brokové a guľové disciplíny z dlhých zbraní.

Strieľať môže skutočne každý. Zbrane pod dohľadom inštruktora zapožičiavame aj nedržiteľom zbrojného preukazu.

Máte špeciálne požiadavky? Neváhajte nás kontaktovať.

VIAC INFORMÁCIÍ

Ponuka zbraní

Záujemcom o streľbu je možné zapožičať zbrane podľa Vášho výberu. Štandardná ponuka obsahuje širokú paletu krátkych a dlhých zbrani od rôznych výrobcov.

Pre záujemcov o historické zbrane je možné zabezpečiť ukážku z našej zbierky.

Zabezpečujeme tiež dodanie zbraní, streliva a rôznych doplnkov.

VIAC INFORMÁCIÍ

Strelecké kurzy

Celoročne organizujeme prípravné kurzy pre žiadateľov o zbrojný preukaz a kurz základných streleckých techník. Tieto kurzy poskytujeme individuálne aj pre skupiny.

V príjemnom prostredí a neformálnej atmosfére Vás naučíme základy manipulácie so zbraňou, postoj pri streľbe, techniku mierenia a spúšťania.

VIAC INFORMÁCIÍ

Vitajte na strelnici OBJEKT 23

naša strelnica slúžila dlhé roky ako pracovisko Martinských strojární na skúšky tankových kanónov. V roku 2005 prešiel objekt do súkromných rúk a odvtedy je prístupný širokej verejnosti. Našou prioritou je Vaša bezpečnosť a pohodlie. Premyslená infraštruktúra umožňuje streľbu z rôznych zbraní bez kompromisov v oblasti bezpečnosti. Strelnica sa nachádza 3km od centra mesta Martin. Zalesnený terén v okolí strelnice vytvára príjemné prostredie.

Poskytujeme kompletný strelecký servis, od kurzov pre záujemcov o získanie zbrojného preukazu cez požičiavanie a predaj zbraní, streliva a doplnkov až po organizovanie firemných akcií a streleckých súťaží.

Verím že Vás naša ponuka osloví a teším sa na spoluprácu

Miloš Vejnar
štatutárny orgán

Z činnosti klubu

 • Pripravované strelecké súťaže na rok 2023

  Veľkonočné vajce – 8.4.2023
  MT300 – 29.4.2023
  MT300 – termín bude spresnený
  MT300 – termín bude spresnený
  Malokalibrovka - termín bude spresnený
  Útočná puška
  Publikované 11 januára, 2023

ČO HOVORIA NAŠI ZÁKAZNÍCI